Pressiteade

2021. aasta sügisene üldkonverents

Uldkonverents-oktoober-2021.png

Kutsume teid osalema Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku üldkonverentsil, mis toimub 2.–3. oktoobril 2021. Liituge miljonitega kogu maailmas, et kuulda elavatelt prohvetitelt ja apostlitelt sõnumeid Päästjast Jeesusest Kristusest.  

Üldkonverentsi üleilmne ülekanne toimub Salt Lake Citys konverentsikeskuses Ameerika Ühendriikides. Konverentsil toimub viis istungit. Konverentsikeskuses on istungid avalikkusele suletud.

  • Laupäeval, 2. oktoobril kell 19.00.
  • Laupäeval, 2. oktoobril kell 23.00.
  • Pühapäeval, 3. oktoobril kell 03.00.
  • Pühapäeval, 3. oktoobril kell 19.00.
  • Pühapäeval, 3. oktoobril kell 23.00.

Ülekandeid on võimalik vaadata internetist otse või järelvaatamisega www.churchofjesuschrist.org.

Sakramendikoosolek ja üldkonverents

8. septembril 2021 avaldas Ida-Euroopa juhatus kirja, milles öeldi:

 „Oktoobri üldkonverentsi lähenedes soovime kehtestada piirkonnas uue tava. Teie piirkonna juhatusena teame, kui oluline on õigeaegselt kuulda Jumala sõna Tema teenijate kaudu. Seetõttu palume, et üldkonverentsi nädalavahetusel ei toimuks sakramendikoosolekuid ega muid regulaarseid pühapäevaseid koosolekuid. Pigem palume teil nende kaks korda aastas toimuvatel üldkonverentsi nädalavahetusel keskendada oma tähelepanu üldkonverentsi vaatamisele ja kuulamisele. Me teame, et mõne jaoks tähendab see hilisõhtust või isegi varahommikust vaatamist. Samuti teame, et laupäevased istungid on meie piirkonnas pühapäeva hommikul suures osas saadaval, et teie hingamispäev võiks olla täidetud meie juhtide vaimu ja õpetustega.

Mõned võivad olla mures, et nad ei saa sakramenti võtta, kui neil kahel pühapäeval ei toimu regulaarseid Kiriku koosolekuid. Palun pidage meeles, et nendel kahel nädalavahetusel, nagu ka vaia- ja ringkonnakonverentside nädalavahetustel, peame oma lepingutest kinni, kuulates oma juhte ning järgides nende nõuandeid ja juhiseid.”

Mis on üldkonverents?

Üldkonverents on Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku üleilmne kogunemine. Kaks korda aastas, aprilli esimesel nädalavahetusel ja oktoobri esimesel nädalavahetusel, jagavad Kiriku juhid kogu maailmast sõnumeid või jutlusi, mis keskenduvad elavale Kristusele ja Tema evangeeliumile. Vaatajad õpivad, kuidas leida rahu, lootust ja rõõmu Jeesuses Kristuses; kuidas tugevdada perekondi Jeesuse õpetusi järgides; ja kuidas saada isiklikku juhatust ja inspiratsiooni Jumalalt. Üldkonverentsi voogesitatakse ja edastatakse otseülekandena oma 70 keeles ning hiljem tõlgitakse see enam kui 100 keelde. Kutsume kõiki – igasuguste uskumuste, tõekspidamiste ja taustaga inimesi kõikjalt maailmast – vaatama, kuulama ja osalema.

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.