Teema

Vanem L. Tom Perry

Vanem L. Tom Perry, Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku Kaheteistkümne Apostli Kvoorumi liige, kutsuti tema praegusesse ametisse 6. aprillil 1974. a pärast tema kutset Kaheteistkümne Kvoorumi assistendina, kellena ta teenis alates aastast 1972.

Vanem Perry teenistus Kirikus sai alguse misjonist põhjaosariikides 1942. aastal, mille järel ta teenis kaks aastat Vaiksel ookeanil merejalaväes. Teiste Kiriku kutsete seas teenis ta nõuandjana piiskopkonnas Lewistonis Idaho osariigis, vaia juhtkonnas Sacramentos Californias, kõrgema nõukogu liikmena New Yorgi vaias ja Bostoni vaia juhatajana.
 

Ta sündis 5. augustil 1922 Loganis Utah’s Leslie Thomas ja Nora Sonne Perry pojana. Ta sai bakalaureuse kraadi rahanduse alal Utah State Ülikoolist 1949. aastal ja õppis seal ka magistrantuuris. Tema elukutseline karjäär oli jaemüügi alal, kus ta töötas Idaho, California, New Yorgi ja Massachusettsi firmade asepresidendi ja laekurina.

18. juulil 1947. a abiellus ta Logani templis Virginia Leega, kes oli pärit Utah’st Hyde Parkist. Virginia Lee suri 14. detsembril 1974 a. Neil oli kaks tütart ja poeg.

Vanem L. Tom Perry abiellus uuesti 28. aprillil 1976. aastal Barbara Taylor Daytoniga Salt Lake’i templis.

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.