Pressiteade

Uus veebileht toimib keskse sisuallikana viimse aja pühadele Euroopas

Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik avab ametlikult Euroopa ingliskeelse veebipõhise pressikeskuse

Pärast mitu kuud kestnud arendustööd ja katsetamist avas Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik ametlikult Euroopa veebipõhise pressikeskuse. Sellele lehele on koondatud üksikute riikide pressikeskuste aruanded ja ülevaated, et pakkuda kogu Euroopa uudismeediale ja arvamusliidritele ühtset kogemust inglise keeles.

<p>Uus Euroopa ingliskeelne pressikeskus</p>
Uus Euroopa ingliskeelne pressikeskus2024 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

„See kanal pakub meediaväljaannetele üht keskset sisu Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku kohta kogu Euroopas,” ütles Dinis Adriano, Kiriku Kesk-Euroopa piirkonna suhtluskorralduse juht. „Lisaks tuttavatele riiklikele pressikeskuse veebilehtedele, mis keskenduvad kohalikule sisule, on see hea abivahend. Eeldame, et see tööriist on kogu Euroopat ühendav jõud,” lisas ta.

Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik on ülemaailmne usk, millel on Euroopas üle poole miljoni liikme.

12 aastat tagasi hakkas Kirik avama veebipõhiseid pressikeskuseid erinevates Euroopa riikides nende vastavates keeltes. Need veebilehed jäävad alles, kuid mõningaid tippuudiseid jagatakse nüüd ka Euroopa pressikeskuse kaudu inglise keeles, et jõuda laiema publikuni.

See keskne sisuallikas võimaldab ka ajakirjanikel, arvamusliidritel ja Kiriku liikmetel saada Kiriku tegevusest rahvusvahelise vaatenurga.

Lisaks võivad Kiriku juhtkonnad Euroopas ja mujal kogu maailmas kasutada uut veebilehte teadaannete jaoks ja asjakohaste teemade käsitlemiseks.

Euroopa ingliskeelse veebipõhise pressikeskuse leiate, klõpsates siia või külastades mõnda muud Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku pressikeskust ja klõpsates paremal ülanurgas, et avada saadaolevate riikide ja mitut riiki hõlmavate väljaannete menüü.

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.