Pressiteade

Sõbralt sõbrale: Jeesuse järgimine

Lastesarja uus osa on nüüd saadaval mitmes Euroopa keeles

2024. aasta märtsi saates „Sõbralt sõbrale” on erikülaliseks Esimese Presidentkonna liige president Dallin H. Oaks ja tema abikaasa Kristen. See saade, mida juhatab Algühingu üldjuhatus, aitab lastel õppida Jeesuse järgimise olulisusest.

Friend-to-Friend-03-2024-01
Friend-to-Friend-03-2024-01
Ülekanne „Sõbralt sõbrale" on lastele mõeldud ülekannete sari, kus õpitakse Jeesuse Kristuse evangeeliumist.2024 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Saates saab kuulda muusikat, näha tuukanilinnu Louie külaskäiku ja teha lõbusat käsitööd! See 20-minutiline saade sisaldab lõbusat ja kaasahaaravat sisu, mis on loodud just lastele ja mida saab kasutada kodus või Algühingus, et lastele Jeesuse Kristuse evangeeliumi õpetada.

Saade on nüüd voogesitamiseks saadaval järgmistel kanalitel:

Evangeeliumi Raamatukogus on saade samuti saadaval järgmistes keeltes: albaania, tšehhi, taani, hollandi, inglise, soome, prantsusesaksa, ungari, itaalia, norra, portugalihispaania, rootsi ja ukraina.

Täiendavad keeled lisanduvad lähinädalatel. 

Käsitöötegevuse teave

Saates õpivad lapsed olemasolevatest materjalidest oma ülestõusmispüha liiliat valmistama. (Vt all olevat pilti 2024. aasta märtsi ajakirjast Sõbrake.)

Käsitöötegevuseks vajalikud tarvikud on järgmised:

  • paber,
  • värvipliiatsid või markerid,
  • käärid,
  • kleeplint,
  • pulk.

Friend-to-Friend-03-2024-02
Friend-to-Friend-03-2024-02
Proovige seda lõbusat meisterdamistegevust 2024. aasta märtsi ajakirjast Sõbrake.2024 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.