Teema

Pereajaloo keskused

FamilySearchil on 4600 kohalikku hoonet 126 riigis, kus kõik võivad vaadata genealoogilisi andmeid ja saada abi oma pereajaloo uurimisel. Nende keskuste seas on maailmakuulus Pereajaloo raamatukogu Salt Lake Citys, suured piirkondlikud hooned Arizona osariigis Mesas ja California osariigis Los Angeleses ning väiksemad keskused, mis asuvad tavaliselt viimse aja pühade kogudusehoonetes.

Pereajaloo keskuste teenused on tasuta, keskused on avatud avalikkusele ning seal töötavad asjatundjad vabatahtlikud. Iga keskus pakub nii algajatele kui ka vilunud pereajaloolastele töövahendeid oma esivanemate väljaselgitamiseks.

Keskused pakuvad tasuta juurdepääsu tasulistele genealoogia veebilehtedele. Väikese tasu eest võivad keskuse külastajad kasutada Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku suurt andmekogu, mis sisaldab 2,5 miljonit mikrofilmi rohkem kui 100 riigist.

Ameerika Ühendriikides on mõned avalikud raamatukogud ja ajalooühingud FamilySearchi partnerid ja nende külastajad pääsevad ligi samadele andmetele.

Palun külastage FamilySearchi veebilehte, et leida endale kõige lähem pereajaloo keskus.

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.