Teema

FamilySearch

FamilySearch on suurim genealoogia organisatsioon maailmas. 1894. aastast peale on FamilySearch teinud koostööd arhiivide, raamatukogude ja kirikutega rohkem kui 100 riigis, et teha kättesaadavaks andmeid, mis aitavad inimestel leida oma esivanemaid.

Iga kuu kasutavad enam kui kolm miljonit inimest FamilySearchi andmebaasi, vahendeid ja teenuseid, et saada rohkem teavet oma pereajaloost. Andmebaas ja teenused on saadaval veebilehel FamilySearch.org või rohkem kui 4600 pereajaloo keskuses 126 riigis, muuhulgas tunnustatud Pereajaloo raamatukogus Salt Lake Citys Utah’s.

FamilySearch on Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku pakutud teenus. FamilySearchi pühendumus aidata inimestel leida oma esivanemaid tuleneb mormoonide uskumusest, et perekonnad on meie elus kesksel kohal ja peresidemed võivad edasi kesta ka pärast seda elu. Kuna huvi pereajaloo vastu ei piira kultuur, rahvus ega usk, on FamilySearchi vahendid saadaval kõigile, kes soovivad oma pere ja pärandi kohta rohkem teada saada kas siis Euroopa kirikute ülestähendustest või Aafrika suulise pärandi kaudu.

Mittetulundusühinguna toetub FamilySearch vabatahtlike tööle kõikjal maailmas. Need vabatahtlikud aitavad andmeid indekseerida, pakuvad isiklikku abi ja jagavad oma teadmisi genealoogiaalase uurimistöö kohta.

FamilySearch pakub isiklikku abi nii kogenud pereajaloolastele kui ka neile, kes on alles oma genealoogilise teekonna alguses. Abi võib küsida pereajaloo keskustest või võttes ühendust FamilySearchi tugikeskusega aadressil support@familysearch.org või helistades Ameerika Ühendriikides ja Kanadas numbril 1-800-406-1830. Klõpsa siia, et vaadata kontaktinformatsiooni teiste riikide ja provintside kohta.

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.