Pressiteade

RootsTech on tagasi! 2023. aasta üritus toimub nii veebis kui ka kohapeal

Maailma suurim pereajalooteemaline kokkutulek RootsTech toimub 2023. aastal ulatusliku veebikonverentsi täienduseks taas Salt Lake Citys kohapeal. Pange 2.–4. märts 2023 kalendrisse kirja ja kuulake koos miljonite teiste virtuaalsete ja kohapeale tulnud osalejatega inspireerivaid põhiettekandeid, osalege õpetlikes tundides ning saage teada innovatiivsetest meetoditest ja eelkõige sellest, kuidas inimesi nende mineviku, oleviku ja tuleviku perega ühendada.

RootsTech 2023 01
RootsTech 2023 01
RootsTech 20232022 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Sugupuu uurimise organisatsioon FamilySearch jätkab põnevusega RootsTechi võõrustamise pärandit perede ühendamiseks. 2023. aasta üritusega tähistatakse selle üleilmse kokkutuleku 13. aastapäeva. 2022. aastal osales üle kolme miljoni inimese interneti vahendusel. Innovatsioon on olnud algusest peale RootsTechi juhtpõhimõte. Ürituse korraldajad teevad igal aastal sisulisi kohandusi, et see köidaks inimesi kogu maailmas ja käiks ajaga kaasas. 2023. aasta üritus pole erinev.

„Me tunneme sundust õppida ja areneda,” ütles RootsTechi ürituste juht Jen Allen. „Me otsime pidevalt uusi ideid, et aidata jõuda üha laialdasemalt tegevusvaldkonnast väljapoole ning luua RootsTechil osalejatele kütkestavaid ja harivaid kogemusi.”

2023. aasta üritus tervitab üle kogu maailma osalevaid kõnelejaid, kes käsitlevad suurt hulka sugupuu uurimisega seotud teemasid. RootsTech 2023 ürituse kohta tuleb veel palju teadaandeid, kuid Alleni sõnul on kõigil kogu maailmas võimalik virtuaalselt endiselt tasuta osaleda. Kohapeal toimuvate ürituste eest tuleb tasuda (otsustamisel) registeerimisega seotud tasu, mille eest saab osaleda ainulaadsetes tundides, kus esinejad vastavad kohapeal osalejate küsimustele, toimuvad praktilised töötoad ja käsitletakse konkreetseid juhtumeid. Lisaks saab kohapeal ainulaadseid ühendavaid kogemusi ning viibida energeetilises näitusehallis, mis on läinud aastatel RootsTechil osalejate lemmikuks osutunud.

Alleni sõnul saavad osalejad peresidemeid avastades hindamatuid kogemusi, ükskõik kas nad osalevad virtuaalselt või kohapeal. „Me oleme elevil, et saame jätkuvalt teenida miljoneid inimesi, kes igal aastal virtuaalselt osalevad, ning ootame, et saame taas vastu võtta neid, kes Salt Lake Citysse kohale tulevad.”

Lisainfo veebiaadressilt RootsTech.org. Seal saate end kirja panna ka uusima teabe saamiseks. Samasisulisi uudiseid leiate veebiaadressilt FamilySearch Newsroom, kus saate neid ka teistega jagada.

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.