Pressiteade

Pereajaloo raamatukogu nimi on nüüdsest FamilySearchi raamatukogu

Pereajaloo raamatukogu Salt Lake City Templiväljakul kutsutakse nüüdsest FamilySearchi raamatukoguks. Lisaks on Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku rohkem kui 5700 pereajalookeskust üle maailma nüüd nimetatud FamilySearchi keskusteks.

FamilyHistoryLibrarySLC01
FamilyHistoryLibrarySLC01
FamilySearchi raamatukogu Salt Lake Citys, Utah, Ameerika Ühendriigid2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Need väikesed muudatused tuletavad meelde paljusid olulisi ja tasuta pereajaloo uurimise vahendeid, mis on saadaval kõigis neis hoonetes.

Perekond on Jeesuse Kristuse Kirikus ja Jumala õnneplaanis kesksel kohal. Kutsume teid külastama FamilySearchi raamatukogu või kohalikku FamilySearchi keskust, et avastada oma juuri ja seda, kuidas teie esivanemad on teid kujundanud. Teile pakutakse individuaalset abi ning juurdepääsu tehnoloogiale ja valitud dokumentidele.

Külastage FamilySearchi raamatukogu veebilehte, et näha lahtiolekuaegu ja teie lähedal asuvat FamilySearchi keskust.

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.