Pressiteade

Novembris tuleb uus „Sõbralt sõbrale” episood

„Sõbralt sõbrale: „Mu Taevaisa armastab mind”” on saadaval 5. novembrist 2022

Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik on teatanud, et 5. novembril 2022 kell 10.00 Utah’ aja järgi avaldatakse uus „Sõbralt sõbrale” episood pealkirjaga „Mu Taevaisa armastab mind”.

Friend2Friend01
Friend2Friend01
Algühingu üldjuhataja Susan H. Porter suhtleb lastega saates „Sõbralt sõbrale: „Mu Taevaisa armastab mind””, mis on eetris 5. novembril 2022.2022 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Lapsed, lapsevanemad ja Algühingu õpetajad on kutsutud vaatama ülekannet, mis sisaldab tegevusi, muusikat ja sõnumeid Algühingu üldjuhatuselt.

Novembrikuu „Sõbralt sõbrale” on selle aasta kolmas „Sõbralt sõbrale” üritus. Kaks eelmist episoodi keskendusid templile ning ristimise, Püha Vaimu ja sakramendi põhimõtetele.

Novembrikuu episoodi meisterdamisülesande käigus palutakse lastel mõtiskleda, kuidas nad saavad teisi teenida ja nende vastu lahked olla, ning seejärel joonistada pilt või kirjutada oma mõtetest.

Täispikk saade ja katkendid jäävad veebis kättesaadavaks ka pärast 5. novembrit, et täiendada õpetust kodus või koguduses. Seda saadet saavad vaadata lapsed nii peredes, Algühingu rühmades kui ka iseseisvalt.

See ülekanne toimub inglise keeles. Tõlgitud versioonid on saadaval hispaania, portugali, prantsuse, itaalia, saksa, vene, korea, jaapani, hiina ja kantoni keeles.

Kuidas vaadata


Video on saadaval veebilehel ChurchofJesusChrist.org, evangeeliumi raamatukogus ja Gospel Media lehel eelnevalt mainitud keeltes.

Inglis-, hispaania- ja portugalikeelne versioon on saadaval ka Gospel for Kids YouTube'i kanalitel:

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.