Pressiteade

Laste lauluraamat nüüd ka eesti keeles

Laste lauluraamat on viimse aja pühadele paljude aastate jooksul rohkelt vaimseid perekondlikke hetki ning muid imelisi õnnistusi pakkunud. Kiriku liikmetena usume, et lapsi tuleb kasvatada armastuse ja eeskujuga ning lauluraamat on suurepärane vahend heade väärtuste tutvustamiseks. Üheskoos lauldes ja teksti sisu üle arutledes kasvame nii vaimselt kui ka tugevdame perekondlikke sidemeid.

Peale koduste koosviibimiste ja iganädalaste pereõhtute saavad lapsed armastatud laule laulda ka pühapäevastes Algühingu tundides. Siit algabki ind Päästja kohta rohkem õppida ning oma oskusi edendada.

Nii nagu paljudele nutiseadmete kasutajatele tuttav, on Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku pühakirjade rakenduses saadaval ka eestikeelsed pühakirjad. Nüüd on kasutajatel hea võimalus üheskoos peredega laulda eestikeelseid laste kirikulaule vaid paari nupuvajutuse abil.

Rakenduse saab alla laadida näiteks SIIT.

 

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.