GenConf04-23_01_230321_v1.jpg
Pressiteade

Kutse 2023. aasta kevadisele üldkonverentsile

1. -2. aprillil 2023 on kõik oodatud osalema

Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik kutsub kõiki liituma miljonite inimestega kogu maailmas, et kuulata elavate prohvetite ja apostlite inspireerivaid sõnumeid lootusest ja vaimsest uuenemisest eelseisval Kiriku üldkonverentsil, mis toimub laupäeval ja pühapäeval, 1. ja 2. aprillil 2023.

Sellest religioosne ülekanne aitab inimestel õppida Jeesusest Kristusest, tugevdada nende isiklikku suhet Päästjaga ning kogeda Tema järgimisest tulenevat rahu, lootust ja rõõmu. Palmipuudepüha nädalavahetusel julgustatakse ja kutsutakse osalema kõiki viimse aja pühasid, Kiriku sõpru ja teisi.

„Üldkonverents on võimalus saada isiklikku ilmutust, kui Kiriku juhid annavad nõu ja juhatust,” kirjutas Kiriku Esimene Presidentkond. „Me innustame liikmeid kuulama antavat nõu, seda uurima, selle üle mõtisklema ja seda rakendama.”

Ülemaailmne ülekanne edastatakse Ameerika Ühendriikides Utah’ osariigis Salt Lake City’s asuvast konverentsikeskusest ja selle kavas on kõikidele kuulajatele mõeldud viis ainulaadset kahetunnist üldistungit, mis viiakse läbi kahe päeva jooksul. Kirjas olevad ajad on CEST – Kesk-Euroopa suveaja järgi.

Laupäev, 1. aprill 2023

Laupäev, 1. aprill 18.00 CEST – laupäeva hommikune istung

Laupäev, 1. aprill 22.00 CEST – laupäeva pärastlõunane istung

Pühapäev, 2. aprill 2023

Pühapäev, 2. aprill 14.00 CEST – laupäeva õhtune istung

Pühapäev 2. aprill 18.00 CEST – pühapäeva hommikune istung

Pühapäev, 2. aprill 22.00 CEST – pühapäeva pärastlõunane istung

Lisateave üldkonverentsi istungil konverentsikeskuses osalemise kohta on saadaval veebilehel „Temple Square Live Events” (Templiväljakul toimuvad üritused).

Kuidas otse vaadata või kuulata?

Kõikide konverentsiistungite otseülekanne toimub 70 keeles veebilehe ChurchofJesusChrist.org otseülekannete lehel. Vaatajad saavad vaadata ja kuulata üldkonverentsi ka Youtube’i kanalil, Evangeeliumi Raamatukogu rakenduses ning raadio, televisiooni, satelliidi ja digitaalsete kanalite kaudu.

Kuidas hiljem vaadata või kuulata?

Pärast ülekannet on sõnumid nõudmisel vaatamiseks ja uurimiseks saadaval tekstina, audio- ja videoformaadis mitmel kanalil. Nende kanalite seas on Evangeeliumi Raamatukogu, Evangeeliumi Meedia, üldkonverentsi Youtube’i kanal, üldkonverentsi taskuhääling ja Kiriku ajakirjad.

Kuidas üldkonverentsiks valmistuda?

Help children and youth prepare to watch general conference with “General Conference Activities for Children and Youth.”

Aita lastel ja noortel üldkonverentsi vaatamiseks ette valmistuda lehe „General Conference Activities for Children and Youth” (Üldkonverentsi tegevused lastele ja noortele) abil.

Lisamaterjalid

Osa järgnevaid materjale on saadaval ainult valitud keeltes.

  • Lisateave Kiriku kohta
  • Mis on üldkonverents?
  • Ideed üldkonverentsiks ette valmistumiseks ja osalemiseks
  • Jaga üldkonverentsi
  • Lisateave kõnelejate kohta
  • Avasta eelmisi üldkonverentse
  • Ideed üldkonverentsist õppimiseks ja õpetamiseks

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.