Teema

Koduõpetajad

Koduõpetaja on viimse aja pühast mees, kes on määratud oma koguduse või harukoguduse liikmete eest hoolitsema ja neid abistama. Igale koguduse üksikisikule või perele määratakse kaks koduõpetajat. Need kaks preesterluse hoidjat külastavad neile määratud üksikisikuid ja peresid iga kuu, et toetada neid püüdlustes elada Jeesuse Kristuse õpetuste järgi.

Regulaarse külastuse käigus jagatakse vaimset sõnumit, mis kohandatakse üksikisiku või pere vajadustele ja muredele. Koduõpetajad kannavad ka hoolt, et liikme ajalikud vajadused oleksid rahuldatud.

„Koduõpetus ei ole lihtsalt järjekordne programm. See on preesterluse viis pühade eest hoolitsemiseks ja Kiriku eesmärgi saavutamiseks. Koduõpetus ei ole lihtsalt ülesanne.See on püha kutse,” ütles Kiriku endine president Ezra Taft Benson.

Viimse aja pühade vajaduste eest hoolitsemisel täiendab koduõpetust külastusõpetuse programm. Külastusõpetajad on kaks naist, kes on määratud külastama koguduse naisi.

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.