Pressiteade

Kiriku liikmete rahvarohked kogunemised

Seoses hiljutise teadaandega 2020. a kevadise üldkonverentsi osaluspiirangute kohta anname järgmised juhised Kiriku liikmete rahvarohkete kogunemiste jaoks.

Pidades nõu ülemaailmsete valitsus-, kiriku- ja meditsiinijuhtidega ja ise palvemeelselt praegust olukorda kaaludes, otsustasime lükata edasi kõik vaiakonverentsid ja juhtide konverentsid ning teised suured kogunemised Kiriku piirkondades, kus COVID-19 põhjustatud haigus probleeme põhjustab. Nende seas on järgmised piirkonnad:

  • Aasia
  • Põhja-Aasia
  • Euroopa
  • Ida-Euroopa
  • Kõik piirkonnad Ameerika Ühendriikides ja Kanadas

Need ajutised muudatused jõustuvad 16. märtsist 2020. Suured kogunemised teistes maailma paikades võivad jätkuda plaanipäraselt, kui piirkonna juhatus ei määra teisiti pärast oma juhtidega nõupidamist.

Mis puudutab iganädalasi jumalateenistusi, üritusi ja teisi koosolekuid, siis peaksid liikmed järgima kohalike juhtide nõuandeid, kes saavad juhatust tavalisel viisil.

Selle pidevalt muutuva olukorra arenedes anname sellel teemal lisajuhiseid.

Parimate soovidega

Esimene Presidentkond ja Kaheteistkümne Apostli Kvoorum

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.