Pressiteade

Euroopa viimse aja pühad valmistuvad üldkonverentsi vaatama

Üldkonverents on Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku ülemaailmne kogunemine. Kaks korda aastas, aprilli ja oktoobri esimesel nädalavahetusel, jagavad Kiriku juhid üle maailma sõnumeid, mis keskenduvad Jeesusele Kristusele ja Tema evangeeliumile. Nende seas, kes vaatavad 6.–7. aprillil 2024 Ameerika Ühendriikides Salt Lake Citys toimuvaid konverentsiülekandeid, on palju tuhandeid ustavaid liikmeid üle Euroopa.

<p>Konverentsil osalejad kogunevad 1. oktoobril 2023 enne üldkonverentsi pühapäevahommikust istungit Utah' osariigis Salt Lake Citys Templiväljaku konverentsikeskuses.</p>
Konverentsil osalejad kogunevad 1. oktoobril 2023 enne üldkonverentsi pühapäevahommikust istungit Utah' osariigis Salt Lake Citys Templiväljaku konverentsikeskuses.2024 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

„Üldkonverents on õnnistanud minu elu, sest alati on vähemalt üks kõne, mis oli mõeldud just mulle minu konkreetses olukorras või katsumuses,” räägib üks Saksamaal elav Kiriku liige. Viimasel üldkonverentsil 2023. aasta sügisel kutsus Kiriku president Russell M. Nelson kuulajaid „mõtlema selestiliselt” ehk taevasest vaatenurgast.

Üks Hollandist pärit kohalik liige mõtiskleb: „Minu jaoks tähendab selestiline mõtlemine, et usaldame rohkem Jumala ajastust ja plaani ning usume, et kõik sünnib meie heaks. See tähendab ka seda, et õpime, kuidas oma elu Jumala hoolde usaldada. Olen selle nimel tööd teinud ja see on toonud mulle palju sisemist rahu.”

otse üle lehel ChurchofJesusChrist.org enam kui 70 keeles. Neid saab vaadata ka üldkonverentsi YouTube'i kanalil, rakenduses Gospel Stream, Evangeeliumi Raamatukogu ja muudel raadio-, televisiooni-, satelliit- ja digikanalitel.

Pärast ülekannet on sõnumid saadaval teksti-, heli- ja videovormingus mitmel kanalil enam kui 70 keeles, et neid soovi korral vaadata ja uurida. Nende kanalite hulka kuuluvad Evangeeliumi Raamatukogu, Media Library, üldkonverentsi YouTube'i kanal, Gospel Stream ja Kiriku ajakirjad.

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.