Pressiteade

Esimene Presidentkond kutsub viimse aja pühasid üles kandma vajadusel näomaski ja end COVID-19 vastu vaktsineerima

„Me võime selle sõja võita, kui kõik järgivad meditsiiniekspertide ja valitsusjuhtide tarku ja läbimõeldud soovitusi.”

768215ca8378e0d9c9f2dc51f76a68f93db077dc.jpegDownload Photo

Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku Esimene Presidentkond saatis 12. augustil 2021 Kiriku liikmetele kogu maailmas järgmise kirja. 

Kallid vennad ja õed!
Leiame end lahinguväljal – võitlemas lakkamatu COVID-19 pandeemia ja viiruse variantide laastamistöö vastu. Me tahame teha kõik endast oleneva, et nende viiruste levikut piirata. Ja me teame, et nende põhjustatud haiguste vastu saavutame kaitset ainult väga suure osa elanikkonna immuniseerimisega.
Viirusega kokkupuute piiramiseks soovitame tungivalt kasutada avalikel koosolekutel näomaski, kui sotsiaalse distantsi hoidmine pole võimalik. Et pakkuda raskete nakkuste eest isiklikku kaitset, soovitame lasta inimestel end vaktsineerida. Olemasolevad vaktsiinid on osutunud ohutuks ja tõhusaks.
Me võime selle sõja võita, kui kõik järgivad meditsiiniekspertide ja valitsusjuhtide tarku ja läbimõeldud soovitusi. Palun teadke, et me armastame kõiki Jumala lapsi ja hoolime neist!
Esimene Presidentkond
Russell M. Nelson
Dallin H. Oaks
Henry B. Eyring

Alates COVID-19 pandeemia algusest on Kirik ja selle liikmed järginud truult kohustust olla „head kodanikud ja head naabrid”, sealhulgas järgides oma riigi valitsuse korraldusi, määrusi ja juhiseid avalikel koosolekutel maski kandmise ja sotsiaalse distantsi hoidmise kohta.

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.