Pressiteade

Balti koordinatsiooninõukogu ajalooline suhtluskoolituse koosolek

Liikmete ja sõpradega ühenduse leidmine

Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku suhtluskorralduse rühmad Eestist, Lätist ja Leedust kohtusid Riias, et kavandada võimalusi kogukonnaga ühenduse loomiseks, et tuua inimesi Kristuse juurde.

Kui inimesed õpivad meie Kiriku liikmeid tundma, mõistavad nad, et meil on palju ühist. Me hoolime oma peredest ja kogukondadest. Tahame õppida ja kasvada. Tahame teisi aidata ja teenida.

Baltics Conference 1
Baltics Conference 1
Eesti, Läti ja Leedu suhtluskorralduse juhid ja preesterluse juhid kavandavad, kuidas jõuda oma kogukondadeni, et kutsuda teisi Kristuse juurde.2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Kiriku suhtluskorralduse juht Eestis, Karin Lindeman, ja kaks Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku Eesti misjonäri vestlesid dokumentaalfilmi ajakirjanikuga, rääkides Kirikust ja mõningatest meie tõekspidamistest. Leedu endine suhtluskorralduse juht Skaiste Makslakhti-Tolstošejev ütles, et osales raadiosaates, kus sai rääkida Kirikust ja meie tõekspidamistest. Saate lõpus ütles üks intervjueerijatest: „Nüüd ma näen, et olete kristlane.” Need on olulised viisid, kuidas aidata inimestel meid tundma õppida ja Päästja kohta rohkem teada saada.

Baltics Conference 2
Baltics Conference 2
Antti & Skaiste Makslakhti-Tolstošejev, Leedu; Karin Lindemann, Eesti; Anastasia Bayda, Läti; Aleksei Juur, Eesti; Genadijus Motiejūnas, Leedu2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Ürituste korraldamine meie hoonetes on veel üks võimalus meie naabritega tuttavaks saada. Riias räägib Läti suhtluskorralduse juht Anastasia Bayda, et nende Riia kirikuhoones toimuvad enamikul õhtutest üritused. „Kui inimesed tulevad meie hoonetesse tundidesse või muudele üritustele, õpivad nad meid tundma ja näevad, et meil on nendega palju ühist.”

Baltics Conference 3
Baltics Conference 3
Dovilė Žvalionienė, Leedu suhtluskorralduse juht; juhataja Roy T. Huff ja õde Jeanne Huff, Balti misjoni juhid2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Leedu suhtluskorralduse juht Dovilė Žvalionienė ütleb, et nad korraldavad Leedus neli korda aastas neljas kirikuhoones toidupangale annetuste kogumist. Koguduseliikmed tegutsevad toidupankades ka vabatahtlikena. Toidupankade juhid on õppinud hindama seal teenivate Kiriku misjonäride tööd. Skaiste Makslakhti-Tolstošejev ütleb: „Nad helistavad ja küsivad: „Kas te saate oma superväega appi tulla?””

Baltics Conference 4
Baltics Conference 4
Juhataja ja õde Huff; Anton Shcherbinin, Läti; Nikolajs Šostaks, Läti; Juhataja Rihards Fridbergs, Läti ringkonna juhataja2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Need on vaid mõned viisid, kuidas liikmed kogukonna poole pöörduvad, et leida sõpru ja tuua inimesi Päästja juurde.

Baltics Conference 5
Baltics Conference 5
Riias Lätis kohtusid Balti misjoni riikide suhtluskorralduse juhid, suhtluskorralduse juhtide abid ja preesterluse juhid. Kohalolijate hulgas vasakult paremale: Anton Shcherbinin, Liepaja kogudus, Läti; Skaiste ja Antti Y. Makslakhti-Tolstošejev, tulevased Balti misjoni juhid; Anastasia Bayda, Läti suhtluskorralduse juht;2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.