Uudislugu

Algab „Valgusta maailma” jõulukampaania

Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik alustab iga-aastase „Valgusta maailma” jõulukampaaniaga, et valgustada maailm armastusega, mis on ka selle aasta teema.

„Jeesus Kristus on maailma valgus,” ütles vanem Marcus B. Nash, üldjuhist seitsekümmend, kes on üks selle rahvusvahelise algatuse korraldajaid. „Kes Teda järgivad, elavad valguse, rõõmu ja lootusega – ka pimedatel aegadel (vt Jh 8:12). Kui me sel jõuluajal Tema sündi mäletame, siis meenutagem ka Tema eeskujulikku elu ja seda, mida Ta meile õpetas.”

„Valgusta maailma” kampaania algab sel aastal videoga „Valgusta maailma armastusega”, mis kutsub kõiki tegema väikeseid ja lihtsaid heategusid ning saama osaks kõigi aegade suurimast loost.

Valgusta maailma veebilehelt leiate teenimiskalendri, mis on täis teenimissoovitusi. Kampaania saab alguse andmise teisipäeval, 30. novembril, ja kestab kuni jõuludeni.

Taas näidatakse videot „Kristuslaps”, mida esitleti esmakordselt 2019. aastal, et aidata inimestel üle maailma keskenduda sel pühadeajal Päästjale.

See 18-minutiline film Jeesuse sünnist kujutab üksikasjalikult pühi sündmuseid, mida võite leida Piiblist Matteuse ja Luuka evangeeliumides. Selles videos rändame koos Joosepi ja Maarjaga Naatsaretist Petlemma, oleme tunnistajaks karjaste kogemusele Juudamaa tasandikel ja tunneme rõõmu koos hommikumaa tarkadega, kui nad põlvitavad Maailma Valguse – Päästja Jeesuse Kristuse ees.

„Käes on aeg, mil pimedus on valguse endale allutanud, andes meile suurepärase võimaluse valgust enda seest leida. Kutsume kõiki Taevaisa lapsi meiega Päästja sündi tähistama ning armsat Eestimaad armastuse – väikeste ja lihtsate heategudega valgustama, ” ütles Karin Lindemann, Kiriku kommunikatsioonijuht Eestis.

#ValgustaMaailma on Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku iga-aastane ülemaailmne teenimiskampaania. Alates 2016. aastast on #ValgustaMaailma kasvanud üleilmseks algatuseks, milles osaleb igal jõuluajal miljoneid inimesi. Lisainfo saamiseks külastage jõulukampaania veebilehte.

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.