Pressiteade

Üle maailma tuntud Mormooni Tabernaaklikoor muudab oma nime

Teadanne järgneb avaldusele Kiriku nime kohta

Üle maailma tuntud Mormooni Tabernaaklikoor muudab oma nime Templiväljaku Tabernaaklikooriks. Nimemuutus järgneb 2018. a augusti teadaandele , milles president Russell M. Nelson palus, et kasutataks koori toetava organisatsiooni, Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku täisnime.

  

Koori president Ron Jarrett ütles: „Tabernaaklikoori uus nimi väljendab pärast palju aastaid toimunud muutust. Nimi võib muutuda, kuid kõik, mida inimesed koori kohta teavad ja armastavad, ei jää ainult samaks, vaid muutub üha paremaks.”

Jarret lisas: „Me oleme alati olnud tulevikku vaatav rahvas ja keskendume sellele, mis ei muutu: maailmaklassi muusika, inspireerivad seaded ja programmid ning meie iganädalase „Muusika ja Sõna” ülekanded, mis jätkavad 90 aasta tagust traditsiooni.”

1929. aastal alguse saanud „Muusika ja Sõna” programm on nüüd oma iganädalaste programmide 90. aasta juures, mis teeb sellest kõige kauem jätkuvalt eetris olnud saate kogu ülekannete ajaloos. See programm kaasab koori ja Templiväljaku orkestri muusikavalikut, mida saadab tabernaakli orel, ning lühikest inspireerivat sõnumit.

Muusikajuhataja Mack Wilberg ütles, et programmi kuulajaskond kasvab jätkuvalt: „Paljude põhjuste seas, miks „Muusika ja Sõna” on ikka veel kogu maailmas asjakohane, on see, et saade annab inspireeriva muusika ja sõnumite kaudu lootust, rõõmu ja tröösti. Iga ülekande ajal toetuvad koor ja orkester paljudele eelkäijatele, et tuua kuulajaskonnale kõrgetasemelist muusikat ja inspiratsiooni.”

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.