Juhi elulugu

Vanem Scott D. Whiting

<p>Vanem Scott D. Whiting</p>
Vanem Scott D. Whiting2024 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Kirikus teenimine

Vanem Scott D. Whitingit toetati Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku üldjuhist seitsmekümnena 31. märtsil 2012. Tema kutsumise ajal teenis ta viienda Seitsmekümne kvoorumi liikmena Põhja-Ameerika läänepiirkonnas. Ta on teeninud Põhja-Aasia piirkonna juhatajana ja teenib praegu Põhja-Euroopa piirkonna juhatuses.

Vanem Whiting on teeninud arvukates Kiriku kutsetes, sealhulgas põhimisjonärina Jaapani Tokyo põhjaosa misjonil, vanemate kvoorumi juhatajana, piiskopina, vaia Noorte Meeste juhatajana, kõrgema nõukogu liikmena, vaiajuhataja ja piirkonna seitsmekümnena.

Tööelu

Vanem Whiting sai jaapani keele bakalaureusekraadi ja õigusdoktori kraadi. Ta töötas advokaadina ja juhina erinevates Hawaiil asuvates kinnisvara investeerimise ettevõtetes. Vanem Whiting on olnud aktiivne tsiviilküsimustes, olles nii Aloha nõukogu kui ka Kaug-Ida nõukogu juhatuse liige Ameerika skautide ühingus ning LDS-BSA suhete komitee esimees Hawaiil ja Kaug-Idas. Ta on olnud ka Brigham Youngi ülikooli Hawaii haru ärikooli juhatuse liige ja organisatsiooni Hawaii Reserves, Inc nõukogu liige.

Isiklik elu

Scott Duane Whiting sündis Salt Lake Citys Utah’ osariigis 1. aprillil 1961. aastal. Ta abiellus Jeri Olsoniga 1984. aasta aprillis. Neil on viis last.

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.