Juhi elulugu

Vanem Alan T. Phillips

<p>Vanem Alan T. Phillips</p>
Vanem Alan T. Phillips2024 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Kirikus teenimine

Vanem Alan T. Phillipsit toetati Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku üldjuhist seitsmekümnena 2023. aasta kevadisel üldkonverentsil. Tema kutsumise ajal teenis ta seitsmenda Seitsmekümne kvoorumi liikmena Põhja-Euroopa piirkonna juhatuses.

Vanem Phillips on teeninud mitmetes Kiriku kutsetes, sealhulgas põhimisjonärina Inglismaal Manchesteri misjonil, nõuandjana piiskopkonnas, ülemnõukogu liikmena, vaiajuhatajana ja piirkonna seitsmekümnena.

Tööelu

Vanem Phillips sai bakalaureuse- ja magistrikraadi Londoni Majandus- ja Poliitikateaduste Koolist (LSE). Ta on töötanud äri-, rahandus- ja haridusvaldkonnas. Enne seitsmekümne ametisse kutsumist töötas ta Brigham Youngi ülikooli Londoni keskuse akadeemilise direktorina.

Isiklik elu

Alan Thomas Phillips sündis Inglismaal Kentis 19. juunil 1970. aastal. 2005. aastal abiellus ta Lindsey Lee Iorgiga. Neil on neli last.

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.