Pressiteade

Ülemaailmne pühalik koosolek noortele täiskasvanutele vanem ja õde Hollandiga

Kordusülekanne

Liituge 8. jaanuaril 2023 teiste, nii abielus kui ka vallaliste noorte täiskasvanutega vanuses 18–30, ülemaailmsel pühalikul koosolekul vanem Jeffrey R. Hollandiga Kaheteistkümne Apostli Kvoorumist ja tema abikaasa, õde Patricia T. Hollandiga. Nad kõnelevad noortele täiskasvanutele M. Anthony Burnsi areenil Utah Techi ülikoolilinnakus St. George’is Utah’s USAs.

YA 2023 Elder Holland 01
YA 2023 Elder Holland 01
Vanem Jeffrey R. Holland ja õde Patricia T. Holland.2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Planeerige kutsuda sõpru ja koguneda koos nendega, et kuulata inspireeritud sõnumeid, mis on mõeldud just teile ühelt Issanda elavalt apostlilt. Põhja- või Lõuna-Ameerikas jälgige kohalikke teadaandeid, et vaadata otseülekannet pühapäeval, 8. jaanuaril 2023 kell 18.00 Kaljumäestiku aja järgi. Kõikjal mujal jälgige võimalusi, et vaadata kordusülekannet koos teistega pühapäeva, 15. jaanuari pärastlõunal ja õhtul.

Saate vaadata ülekannet ka Kiriku satelliidisüsteemis, aadressil broadcasts.ChurchofJesusChrist.org (saadaval kaks nädalat).

Alates kahe nädala möödumisest pärast ülekannet leiate pühaliku koosoleku video-, teksti- ja audiofailid, mis on saadaval 41 keeles evangeeliumi raamatukogus aadressil „Täiskasvanud/noored täiskasvanud”.

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.