Uudislugu

Superlaupäev tugevdab noortes ühtekuuluvustunnet

27. aprillil toimus Tallinna kogudusehoones Eesti ringkonda kuuluvatele seminariõpilastele Superlaupäev. Üritus oli oma nime igal juhul väärt!

Kuigi kohal polnud just palju noori, oli neid piisavalt, et tunda ühtsust ja rõõmu. Kuulati virgutavaid ja vaimseid kõnesid, osaleti loomingulistes töötubades, võeti osa põnevast maastikumängust ja turgutati keha maitsva lõunasöögiga. Ning otse loomulikult tunti rõõmu üksteise seltskonnast!

Päev oli pikk, aga aeg lausa lendas. Nii noored kui ka nende juhendajad said palju inspiratsiooni ja juhatust. Hea oli näha niivõrd tugevaid ja tublisid noori, kes teevad elus õigeid valikuid.

Hoolimata jahedast ilmast olid nad tulnud kohale, et saada osa Vaimust ja üksteise heast seltskonnast. Ja kui juba nii palju motiveeritud ja tublisi inimesi kokku tuli, mis siis veel parem võiks olla? Otse loomulikult kasvas kõigist plaanidest ja mõtetest kokku üks tore üritus!

Nüüd on Seminari õppeaasta lõpuni jäänud vaid loetud päevad ja juba varsti minnakse suvepuhkusele. Superlaupäev andis noortele veel vajalikku jõudu ees ootavaks lõpuspurdiks. Ning muidugi ka innustust järgmiseks õppeaastaks!

Superlaupäev oli igati õnnestunud üritus ja oodatakse juba järgmist korda!

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.