Uudislugu

Seminaris olid uksed valla

29. ja 30. mail toimus Tallinnas seminariaastat kokkuvõttev üritus, mida otsustati pidada misjonitöö vaimus. Üritus algas neljapäeva hommikul avatud seminaritunniga, kuhu jagus nii õpilasi kui ka külalisi. Räägiti Vaimu andidest ja sellest, mida teha, et neid saada.

Reede õhtul muutus Tallinna kogudusehoone tõeliseks misjonäride koolituskeskuseks. Iga noor sai endale misjonikutse ja -kaaslase, kellega võeti osa erinevatest tundidest, et misjonile minekust veidi enam aimu saada.

Noortele meeldis väga ise õppida ja teisi õpetada. Nad said indu ja teadmisi, kuidas jagada evangeeliumi teiste inimestega. Kui ka varem oli turgatanud pähe mõte, et kas misjonitöö ikka on päris minu jaoks, siis nüüd see kahtlus hajus. Tore oli märgata, et noored raskusi ei karda. Vaatamata tõdemusele, et misjonitöö pole kerge, hakkas nii mõnigi noor mõtlema misjonile minekule või väljendas lausa kindlat soovi seda teha. Lisaks meeldis noortele õppida erinevatest riikidest, nende keelest ja kultuurist ning rahvusroogadest. Nii mõnegi suust kõlas kiitus, et üritus oli väga lahe, lausa üks parimaid, mis on olnud, ja et selliseid üritusi võiks kindlasti veel olla.

Suur tänu korraldajatele, kes südamega asja juures olid ja tänu kellele see suurepärane üritus teoks sai.

 

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.