Pressiteade

Sõprade soovitamise kogemuse uuendus aitab teil sõpru misjonäridega ühendada

Nüüd saate töötada otse misjonäridega

Hiljutised muudatused septembri alguses avaldatud süsteemis, mis aitab liikmetel misjonäridele oma sõpru soovitada, lihtsustavad ja parandavad kogemust, mis aitab sõpradel misjonäridega kohtuda.

Kiriku liige Kenneth „KB” Boggs jagas uues videos oma kogemust, kuidas aitas oma sõbral misjonäridega kohtuda. „Chris oli mul juba mõnda aega meeles olnud. Me oleme teineteist tundnud algkoolist alates, kuid ma ei rääkinud talle kunagi, et olen Kiriku liige.”

Koos sõbra Mike Madseniga tutvustas KB evangeeliumi Chris ja Katy Bushile, paarile, kes oli oma elus otsinud kirikut ja suuremat usulähedust. „Mäletan, kuidas hüüdsin Jumala poole, et saada abi ja juhatust,” jutustas Chris. „Ja nädal või paar hiljem helistas mulle minu lapsepõlvesõber KB. ‥ Kui ta rääkis mulle [et ta oli Kiriku liige], hämmastas see mind veidi, kuid ma teadsin, mis sorti mees ta on ja ma tean, et kui ta on selle Kiriku liige, siis on sellel ilmselgelt mingi põhjus.”

Pärast Mike'i ja KB külastust olid Katy ja Chris nõus misjonäridega kohtuma. Chris meenutas: „Mike võttis misjonäridega meie nimel ühendust ja nad helistasid meile juba 30 minutit hiljem.”

Soovitusprotsess

Sõprade soovitamise uuendatud protsess on loodud misjonäride ja liikmete viivitamatuks ühendamiseks, et nad saaksid planeerida kogemuse, mis aitab nende sõbral kõige paremini evangeeliumi õppetundidest osa saada.

Kui teie sõber või tuttav nõustub misjonäridega kohtuma, siis peate lihtsalt täitma soovitusblanketi liikme vahendite rakenduses (saadaval Apple’i  või Androidi seadmetele) või veebliehe ChurchofJesuschrist.org soovituslehel. Samuti võite jätta misjonäridele oma kontaktinfo ja sõnumi.

Pärast blanketi esitamist võtab teiega ühendust õdemisjonär, kes on määratud abistama liikmete soovitustega. Ta suunab teie kirja õigesse piirkonda ja aitab teil suhelda kohalike misjonäridega.

Kohalikud misjonärid saavad koos teie sõbra andmetega ka teie kontaktinfo. See võimaldab teil kohalike misjonäridega arutada teie sõbra olukorda ja vajadusi. Võite nendega rääkida, kuidas aidata oma sõbral saada suurepärast kogemust. Lisaks on teil võimalus soovi korral osaleda misjonäride õppetundides.

Üheskoos õpetamine

„Misjonäridele õpetatakse, et nad peaksid kohtlema igat liikmete sõbrasoovitust kui hinnalist võimalust,” ütles vanem Marcus B. Nash Seitsmekümnest. „Kui misjonärid saavad sõbrasoovituse, siis on neid õpetatud arutama teiega, kuidas nad saaksid teie sõpra kõige paremini aidata. Kui liikmed ja misjonärid teevad koostööd, inspireerib Issand neid tähendusrikka kogemuse loomisel, et aidata teie sõpradel Jeesusele Kristusele lähemale saada.”

Bushi perega töötamise kohta ütles Mike: „Aeg, mil me elame, on uskumatu, sest meie sõber KB ja mina saime osaleda igas misjonäride õppetunnis. Panime väikesed telefonid laua peale ja tundus, nagu viibiksime kõik ühes toas.”

See uus interaktiivne protsess avab uksi, et toetada ja julgustada meie sõpru, kes on huvitatud Jeesuse Kristuse evangeeliumist. Neid muudatusi sõprade soovitamise protsessis pakutakse praegu 33 keeles. Koolitusi ja jõupingutuste laiendamist rakendatakse ka edaspidi.

Lisainfo saamiseks või sõbrasoovituse esitamiseks külastage veebilehte churchofjesuschrist.org/referrals.

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.