Pressiteade

Prohvet jagab sõnumit tänulikkuse tervendavast väest

Üleilmne usujuht ütles tänupalve ja kutsus inimesi kõikjal tegema kahte olulist asja, mis aitavad neil parandada lõhenenud suhteid ja kogukondi.

Russell M. Nelson, üleilmne usujuht ja Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku president, jagab uut lootuse, tervenemise ja ühtsuse sõnumit, et aidata tõsta meid välja COVID-19 sügavustest ning juurida välja teisi katke, nagu vihkamine ja inimlikkuse puudumine.

Prohvet ütles tänupalve maailma ja kõigi selles elavate inimeste eest. Samuti kutsus ta inimesi kõikjal tegema kahte olulist asja, mis aitavad meil parandada lõhenenud suhteid ja kogukondi: 

  1. Muuta sotsiaalmeedia seitsmeks päevaks oma isiklikuks tänupäevikuks
  2. Teha tänupalve
                  

Väljendades isiklikku tänu teadlaste eest, kes töötavad COVID-19 vaktsiini kallal, tuletas prohvet (endine südame-veresoonkonna- ja rindkerekirurg) meile meelde, et „pole ühtegi ravimit ega operatsiooni, mis aitaks lahendada paljusid vaimseid hädasid ja muresid”, mis meie maailma kimbutavad. Nende seas vihkamine, rahutused, rassism, vägivald, ebaausus ja inimlikkuse puudumine. „Siiski on olemas ravim – ravim, mis võib tunduda üllatav, kuna see on osa meie loomulikust intuitsioonist. Sellegipoolest on selle mõju kinnitanud nii teadlased kui ka usklikud mehed ja naised. Ma räägin tänulikkuse tervendavast väest.”

Külastage veebilehte GiveThanks.ChurchofJesusChrist.org, et lugeda ja vaadata prohveti videosõnumit 31 keeles. Võite sellel veebilehel lugeda ka president Nelsoni isiklikku ülestähendust sellest, millal ja kuidas ta sai inspiratsiooni selle ülemaailmse tänupalve tegemiseks.

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.