Pressiteade

President Nelson avaldab tunnustust kõigile, kes vastasid üleskutsele tänu avaldada

President Russell M. Nelson avaldas täna avaldatud sotsiaalmeedia postituses ja meilisõnumis tunnustust kõigile neile, kes osalesid tema nädalapikkuses üleskutses avaldada tänu teemaviitega #OlgeTänulikud. „Olen tänulik ja liigutatud, et ühinesite tänus Jumalale Tema arvukate õnnistuste eest meile kõigile,” ütles ta.

Ta lisas, et üks võimalus sel jõuluajal jätkuvalt tänu väljendada on kristliku teenimise kaudu, ja kutsus meid „üks ühe haaval teisi armastades ja teenides” maailma valgustama. #ValgustaMaailma 

  

President Russell M. Nelsoni videosõnum ja tänupalve reedel, 20. novembril jõudis miljonite inimesteni kogu maailmas pärast selle avaldamist YouTube’is, Facebookis ja veebilehel ChurchofJesusChrist.org. Selle video võib leida evangeeliumi meedia ja evangeeliumi raamatukogu alajaotise „Jeesus Kristus” alt. Sajad tuhanded inimesed on vastanud tema kutsele postitada sotsiaalmeediasse, kasutades teemaviidet #OlgeTänulikud.

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.