Pressiteade

Pühitseti Tallinna kogudusehoone

 

1. septembril 2019.a pühitseti Tallinna koguduse renoveeritud hoone. Kohal viibisid vanem Golden Ida-Euroopa piirkonna juhatusest, vanem Tarmo Lepp, kes on piirkonna seitsekümmend ja vanem Pokhilko, kes on Balti misjoni juhataja.

Liikmed ja külalised, keda oli nii lähedalt kui kaugelt kokku tulnud peaaegu 200 inimest, täitsid uue valgusküllase ja ruumika sakramendisaali ning nautisid päikesepaistet, mis paistis nii taevas kui nende südametes.

Kuulsime Kiriku juhtide tunnistusi ja kauneid kirikulaule. Vanem Golden jagas õpetust sellest, kuidas sõprus ja soojus aitavad Kirikul kasvada ja ka teised juhid jagasid sõnumeid armastusest, ühtsusest, kaasamisest ja sellest, kuidas iga liige võib olla valguseks oma kogukonnas.

Vanem Tarmo Lepp ütles pühitsuspalves:

„Õnnista seda hoonet ja pühasid, kes siin koos käivad oma jumalateenistusi pidamas ning Sind, Isa, ja Sinu lapsi teenimas, et nad saaksid olema valguseks ja õnnistuseks sellele kogukonnale, linnale ja maale. Muusika, mis siin hoones kõlama hakkab, rõõmustagu nende südameid, kes seda kuulevad. Sõnad, mida siin öeldakse, olgu lohutuseks, julgustuseks ja teenäitajaks kõigile sinu lastele.”

Piduliku sündmuse lõpetuseks pakuti suupisteid ja kooki.

See oli kaunis sündmus, mis tähistas Tallinna kogudusehoone 20. sünnipäeva uue juurdeehituse ning tänulike südametega.

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.