Pressiteade

Ülestõusmispühade kontsert Kuressaares

VAP Jeesuse Kristuse Kiriku noor liige Liliann Timakov kirjeldab oma kogemust Kuressaares toimunud Ülestõusmispühade kontserdil.

Meie seiklus algas laupäeva hommikul kell seitse. Me perega ärkasime, panime riidesse ja läksime bussi peale, et jõuda õigeks ajaks kirikusse.

Kirikus olles tegime palve ja läksime bussi peale kõik koos: misjonärid, kiriku liikmed, noored ja noored vallalised täiskasvanud. Kuna sõit Kuressaarde oli ühendatud Superlaupäevaga oli minul ja minu õel palutud kõneleda. Meil oli palutud rääkida sellest, mida Seminar on meile andnud.

Siis rääkis ringkonna 1. nõuandja Kennet meile kõigile misjonitööst ja oma kogemustest. Leedus misjonil käinud Silva rääkis samuti, kuidas ta sai misjonil kogemuse teenida teisi läbi raskuste. Sarah. kes oli teeninud misjonil siin Eestis rääkis, kuidas ta sai õhutuse Vaimult tulla Eestisse elama peale misjoni. Kanadasse misjonile minev Reinald rääkis, kuidas talle ette tulnud raskused lahenesid. Kui usaldame Jumalat ja palume abi, saab Ta meid aidata.

Mängisime paar mängu noortega, et aeg kiiremini läheks. Sõitsime tervelt kaks tundi, kuni jõudsime sadamasse. Väljas oli väga tuuline, vihmane, pilvine ja külm, aga see meie meeleolu ei heidutanud. Muhust pidime veel poolteist tundi sõitma, et jõuda Kuressaarde, linnuse juurde. 

Kohale jõudes pidime soojast bussist välja külma kätte minema. Kõndisime parki, sest meile öeldi, et sisse saab alles poole tunni pärast. Hakkasime võtma toitu, kui öeldi, et saame sisse. See oli tore!
Kõndides kohtasime kõige nunnumat kassi, kes oli väga rahulik, kui teda paitasime. Kuna linnus oli udusse mattunud, polnud seda näha.

Kontsert oli väga vaimne ja ilus. See oli väga hea viis, kuidas evangeeliumi jagada ja tuua Püha Vaimu kohale. Kontserdi lõpus tegime kooriga pildi ja siis oli aeg tagasi sõita. Nendele inimestele, kes tundsid huvi meie kiriku vastu, oli planeeritud pühapäeval koosolek. Üks paar misjonäre ja ringkonna juhataja koos abikaasaga jäid sinna.

Tagasisõit läks kiiremini kui sõit sinna. Me olime väsinud pikast päevast ja paljud magasid tagasiteel.
Päev Kuressaares oli väga meeliülendav kogemus meie kõigi jaoks. Olen õnnelik, et sain jagada evangeeliumi nendel Ülestõusmispühadel.

Ma armastan Jumalat ja Kristust. Ma tean, et kui me näitame üles armastust meie ligimeste vastu teeb see rõõmu Jumalale. 

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.