Pressiteade

Kirik kuulutab välja uued kutsed piirkonnajuhatuses aastal 2021

EEA-AP-21-22_002_Newsroom-and-P.jpg

Esimene Presidentkond on teatanud muudatusest Ida-Euroopa piirkonna juhatuses, mis jõustuvad 1. augustil 2021.


1. augustil 2021 jõustuvad Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku Ida-Euroopa piirkonna juhatuses järgnevad muudatused. Uue piirkonnajuhatuse liikmed on vanem Hans Theodorus Boom, Ida-Euroopa piirkonna juhataja; vanem Scott D. Whiting, esimene nõuandja; ja vanem Kyrylo Pokhilko, teine nõuandja.


Esimese presidentkonna ja Kaheteistkümne Apostli kvoorumi juhatusel juhatab uus piirkonnajuhatus piirkonna Kiriku liikmeid ja kohalikke juhte vaimsetes asjades.

Vanem Hans T. Boom


Vanem Hans T. Boomi toetati Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku üldjuhist seitsmekümnena 6. aprillil 2019.


Vanem Boom on teeninud mitmes Kiriku kutses, sealhulgas põhimisjonärina Inglismaa Ida- Londoni misjonil, nõuandjana koguduse juhatuses, koguduse juhatajana, vaia Noorte Meeste juhatajana, nõuandjana vaiajuhatuses, vaiajuhatajana ja piirkonna seitsmekümnena Euroopa piirkonnas.


Vanem Boomil on haldusjuhtimise teaduskraadi Mavo Hoge Vughti ülikoolist 1980. aastal. Ta on töötanud sekretäri, värbaja ja müügijuhina.


Hans Theodorus Boom sündis Hollandis Amsterdamis 13. juulil 1963. Ta abiellus Ariena Johanna Broekzitteriga 1984. aastal. Neil on kolm last.

Vanem Scott D. Whiting


Vanem Scott D. Whitingit toetati Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku üldjuhist seitsmekümnena 31. märtsil 2012.


Vanem Whiting sai 1986. aastal bakalaureusekraadi jaapani keeles Brigham Youngi ülikoolist ja juristidiplomi 1990. aastal Vaikse ookeani ülikooli McGeorge’i õigusteaduskonnast. Viimati töötas ta ettevõtte Waterhouse, Inc presidendina ning enne seda Molokai Ranchi presidendi ja tegevjuhina.


Vanem Whiting on teeninud arvukates kiriku kutsetes, sealhulgas põhimisjonärina Jaapani Tokyo põhjaosa misjonil, vanemate kvoorumi juhatajana, piiskopina, vaia Noorte Meeste juhatajana, kõrgema nõukogu liikmena, vaiajuhataja ja piirkonna seitsmekümnena. Ta on teeninud Põhja-Aasia piirkonna juhatajana ja töötab praegu Kiriku peakorteris esimese nõuandjana Põhja-Ameerika läänepiirkonna juhatuses ja asetegevdirektorina templiosakonnas.

Scott Duane Whiting sündis Salt Lake City’s Utah’ osariigis 1. aprillil 1961. aastal. Ta abiellus Jeri Olsoniga 1984. aasta aprillis. Neil on viis last.

Vanem Kyrylo Pokhylko


Vanem Kyrylo Pokhylkot toetati Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku piirkonna seitsmekümnena 4. aprillil 2020. Varem teenis ta Balti misjoni juhatajana.


Enne kui ta misjonijuhatajaks kutsuti, teenis vanem Pokhylko Ukraina Kiievi vaia juhatajana. Ta on samuti teeninud vaiajuhatuse liikmena ja koguduse juhatajana. Ta teenis põhimisjonil Ukraina Donetski misjonil.


Vanem Pokhilko sai bakalaureuse- ja magistrikraadi majanduse erialal. Ta on oma karjääri jooksul töötanud eri ametikohtadel, sealhulgas Ukraina Kiievi templi kantseleiülemana.


Kyrylo Pokhylko sündis 12. oktoobril 1975. Ta abiellus Elena Terekhovaga 2002. aasta septembris. Neil on kaks last.

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.