Pressiteade

Kõik Kiriku parema elamise vahendid on nüüd ühel Euroopa veebilehel

Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku sotsiaalabi ja enesega toimetuleku vahendite ulatuslik kogum 40 Euroopa riigi jaoks on nüüd leitav ühelt veebilehelt: www.LifeHelpEurope.org.

WSR website 01
WSR website 01
Kõikide Kiriku sotsiaalabi ja enesega toimetuleku vahendite leidmine ühelt veebilehelt sekunditega. 2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Kiriku liikmed ja sõbrad saavad esilehelt oma emakeeles ühe klõpsuga pääseda ligi Kiriku vahenditele ning leida teavet ja koolitusi hariduse, karjääri arendamise, vaimse ning emotsionaalse tervise, humanitaarabi, äri alustamise, eluks planeerimise, hädaolukorraks valmisoleku ja palju muu kohta.

Miks on kõikide nende vahendite jaoks vajalik üks leht? „See lihtsustab nende leidmise varasemat keerukat protsessi," ütleb Ether Simoncini, kes on Kiriku sotsiaalabi ja enesega toimetuleku piirkonna välioperatsioonide juht Itaalias, Põhja-Aadrias ja Euraasias.

Ta ütleb, et Kirik on aastakümnete jooksul neid vahendeid arendanud ja viimistlenud. Nii mõnedki neist loodi Kiriku erinevates osakondades üksteisest eraldiseisvalt. Need asuvad mitmel erineval veebilehel. Lisage kõigele sellele Euroopa paljud riigid ja keeled ning vajaliku vahendi omas keeles leidmine võis olla keeruline ja frustreeriv. „Niipea kui õpetasime (inimestele), kuidas neid leida, nad unustasid," naerab Simoncini.

WSR website 02
WSR website 02
Mõned iga riigi lingil www.LifeHelpEurope.org saadavalolevatest vahenditest.2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku sotsiaalabi ja enesega toimetuleku osakond teavitab inimesi veebilehest www.LifeHelpEurope.org. „Me koolitame oma juhte, see on allkiri meie e-kirjadel, QR-kood visiitkaartidel - aga peame ikkagi tegema rohkem," ütleb Simoncini entusiastlikult.

„Eluabi" on Kiriku kasutatav termin, et hõlmata kogu sotsiaalabi ja enesega toimetuleku vahendite pakutavat kasu. Simoncini märgib: „Seega veebilehe aadress sobib täiuslikult."

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.