Pressiteade

Kirik algatab jõulukampaania „Valgusta maailma”

Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik algatab ülemaailmse ettevõtmise, et tähistada Jeesuse Kristuse sündi ja innustada inimesi jõuluhooajal teisi teenima. Jõulukampaania „Valgusta maailma” jõuab ülemaailmse publikuni reedest, 25. novembrist kuni 1. jaanuarini.

Kampaania keskendub Jeesuse Kristuse, „maailma valguse” valguse tähistamisele ja jagamisele (Jh 8:12).

 

„Kui järgime Päästja eeskuju ja elame nii, nagu elas ja õpetas Tema, siis põleb see tuli eredalt meie sees ja valgustab teed ka teistele” (Thomas S. Monson. Olge eeskujuks ja valguseks. – 2015. a sügisene üldkonverents).

Jagatav veebisisu on saadaval aadressil mormon.org (video link asub siin)alates 25. novembrist, sealhulgas video, mis kutsub avalikkust jõuluhooajal Kristuse eeskujul teenima. Teenimiskampaania saab alguse neljapäeval, 1. detsembril, ülemaailmsel teenimispäeval.

Peamise video mängitav/allalaaditav versioon on saadaval ka Kiriku evangeeliumi raamatukogu rakenduses. Lisaks sellele võib kampaania käigus jagada sotsiaalmeedias 25 lühikest videot, mis pakuvad igapäevaseid ideid teenimiseks.

Jagatavat sisu postitatakse mormon.org sotsiaalmeedia lehtedele, nagu Facebook, Twitter, Google+, Pinterest ja Instagram. Sotsiaalmeedia kasutajaid innustatakse jagama oma kogemusi, kasutades teemaviidet #ValgustaMaailma.

Veebileht, mis on saadaval inglise, hispaania ja portugali keeles, sisaldab allalaaditavat advendikalendrit „25 viisil 25 päeva jooksul”. Veebi avaleht on saadaval veel 26 keeles. Kalender annab igapäevaseid ideid teenimisvõimaluste planeerimisel detsembris enne jõule.

Lisaks pakutakse kampaaniat veebisaitide kaudu, väljapanekute kaudu ingliskeelsetes Kiriku külastuskeskustes kogu maailmas ja Mexico City külalistekeskuses, liikme ja misjonäri vahendite ning välireklaami kaudu, sealhulgas reklaamitahvlitel New York Citys Times Square’il; Salt Lake Citys; Los Angeleses Ameerika Ühendriikides; Johannesburgis Lõuna-Aafrikas; Filipiinidel ja Mehhikos.

Video valmistati 33 keeles. See on saadaval albaania, armeenia, sebu, hiina, horvaadi, tšehhi, taani, hollandi, inglise, fidži, soome, prantsuse, saksa, kreeka, ungari, indoneesia, itaalia, jaapani, korea, läti, mongoli, norra, poola, portugali, rumeenia, vene, samoa, hispaania, rootsi, tagalogi, tai, tonga ja ukraina keeles.

Kiriku misjoniosakond on toetanud jõulu- ja ülestõusmispühade kampaaniaid mitme aasta jooksul, et jõuda laiema publikuni Kiriku sõnumiga, et Jeesus Kristus sündis, elas, suri ja tõusis üles, et päästa kogu inimkonda.

Eelmisel aastal jõudis jõulukampaania „Päästja on sündinud” miljonite inimesteni kogu maailmas. Videot vaadati üle 50 miljoni korra. Miljonite inimesteni jõudis ka eelmisel kevadel korraldatud „Follow Him” (Järgi Teda) ülestõusmispühade kampaania.

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.