Pressiteade

FamilySearch kuulutab välja RootsTech Connect 2021: Tasuta ülemaailmne virtuaalne üritus

FamilySearch teatab rõõmuga, et konverents RootsTech 2021, mis oli varem kavandatud 3.–6. veebruarini 2021 Utah’s Salt Lake Citys, toimub nüüd 25.–27. veebruaril 2021 tasuta virtuaalse veebiüritusena. RootsTech Connect 2021 võimaldab sellest osa saada inimestel kogu maailmast ning kaasab inspireerivaid peaesinejaid, kümneid kursuseid mitmes keeles ja virtuaalturgu.Broneerige oma koht juba täna aadressil RootsTech.org.

„Pandeemia annab meile võimaluse tuua RootsTech laiema publikuni kogu maailmas,” ütles FamilySearch Internationali tegevjuht Steve Rockwood. „Virtuaalüritus võimaldab meil suurendada plaane, et muuta see tõeliselt ülemaailmseks perekonna ja ühenduse tähistamiseks.”

RootsTech Connect 2021 on globaalse ulatusega, pakkudes samas palju kogemusi, mida RootsTechi osalejad tunnevad ja armastavad – sealhulgas inspireerivad peaesinejad, kursuseid klasse, mille vahel valida, ja ekspositsioonisaal.

Kogu kolmepäevase veebiürituse vältel saavad osalejad esinejate, eksponeerijate ja teiste osalejatega internetivestluse käigus suhelda, vastatakse ka tekkinud küsimustele.

„Kursusi viiakse läbi paljudes keeltes ja esinejad on pärit mitmest paigast üle maailma,” ütles Rockwood. „Tähistame kogu maailma kultuure ja traditsioone koos tegevustega, millest publik saab kodus osa võtta – näiteks rahvustoitude valmistamise esitlused, lugude rääkimine ja muusikaetendused. See on virtuaalne sündmus, millest te ei taha ilma jääda.”

RootsTech Connect 2021 pakub otseülekande ja tellitava sisu kombinatsiooni, et arvestada osalejate ajavööndi erinevusi. Lisaks on seansid pärast ürituse lõppemist saadaval vaatamiseks tellitava sisuna.

Rockwood ütleb, et FamilySearch ootab võimalust pakkuda RootsTechile omast kogemust ja aidata kümnetel tuhandetel osalejatel kogu maailmas oma perelugu avastada, koguda ja ühendada.

RootsTech loodab tulevikus taas korraldada füüsilisi kogunemisi, kuid eeldab, et RootsTech Connecti virtuaalsest kogunemisest saab ürituse regulaarne osa.

Registreeruge tasuta aadressil rootstech.org.

RootsTechi info

RootsTech, mida korraldab FamilySearch, on konverents, mis tähistab perekondi läbi põlvkondade; igas vanuses inimesed saavad inspiratsiooni oma mälestuste ja seoste avastamiseks ning jagamiseks. Sellest iga-aastasest üritusest on saanud suurim omataoline maailmas, mis meelitab kohale kümneid tuhandeid osalejaid.

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.