Pressiteade

Esimese Presidentkonna 2015. aasta jõulusõnum

Tõelist jõulurõõmu tunneme siis, kui keskendume pühade ajal Päästjale. Tehes seda, mida Tema soovib, et me siin maa peal teeksime, võime hoida Teda oma mõtetes ja oma elus. Järgigem Tema eeskuju eriti nüüd, jõulude ajal, armastades ja teenides oma ligimesi.

Jõulud on andmise aeg, ilma et mõtleksime saamisele. See on õnneaeg, sest me näeme inimeste rõõmsaid nägusid. See on eneseunustamise ja teiste jaoks aja võtmise aeg. See on rahu aeg, sest me oleme leidnud rahu Päästja õpetustes. See on aeg, mil tajume kõige tugevamalt, et mida rohkem me teistele armastust jagame, seda rohkem meil seda teiste jaoks on.

Otsigem ka siis, kui jõulud on meie ümber oma täies säras, hommikumaa tarkade kombel seda ühte eredat tähte, mis juhataks meid jõulude ajal teenima oma ligimesi. Rännakem kõik oma vaimus Petlemma, võttes Päästjale kingituseks kaasa õrna hooliva südame. Ja olgu meil kõigil rõõmuküllased jõulud.

Thomas S. Monson

Henry B. Eyring

Dieter F. Ucthdorf

Stiilijuhend:Kirjutades Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirikust, palume esmamainimisel kasutada alati Kiriku täisnime. Lisainfot Kiriku nime kasutamise kohta leiate meie võrgus olevast Stiilijuhend.